Đorđe Vučinić izludio Dodika: zbog vaše politike BiH godišnje gubi jednu Banjaluku
Odavno nije bilo napetije kao danas u Narodnoj skupštini Republike Srpske, već od samog starta. U ime Kluba za pravdu i red Đorđe Vučinić je diskutovao o Dodikovom prijedlogu Deklaracije o migrantima i njihovom navodnom preseljavanju iz Velike Britanije u Bosnu i Hercegovinu, što naravno nema nikakve veze sa istinom.

Đorđe je saopštio poražavajuće ali nažalost tačne podatke o migracijama, iseljavanju stanovništva iz Republike Srpske i Bosne i Hercegovine, koja godišnje izgubi grad veličine Banjaluke, što je izludilo Dodika pa se vratio za mikrofon i počeo da vrijeđa i omalovažava, ne samo Đorđa i opozicione poslanike, već i da spominje preminule članove porodice lidera opozicije, što je ispod svakog nivoa časti i predstavlja sliku moralnog brloga vlasti.
Pogledajte u nastavku diskusiju Đorđa Vučinića o migrantima, Deklaraciji i migracijama…
Nebojša Vukanović


