×

Ђорђе Вучинић излудио Додика: због ваше политике БиХ годишње губи једну Бањалуку

Одавно није било напетије као данас у Народној скупштини Републике Српске, већ од самог старта. У име Клуба за правду и ред Ђорђе Вучинић је дискутовао о Додиковом приједлогу Декларације о мигрантима и њиховом наводном пресељавању из Велике Британије у Босну и Херцеговину, што наравно нема никакве везе са истином.

Ђорђе је саопштио поражавајуће али нажалост тачне податке о миграцијама, исељавању становништва из Републике Српске и Босне и Херцеговине, која годишње изгуби град величине Бањалуке, што је излудило Додика па се вратио за микрофон и почео да вријеђа и омаловажава, не само Ђорђа и опозиционе посланике, већ и да спомиње преминуле чланове породице лидера опозиције, што је испод сваког нивоа части и представља слику моралног брлога власти.

Погледајте у наставку дискусију Ђорђа Вучинића о мигрантима, Декларацији и миграцијама…

 

Небојша Вукановић