Велеиздајнички антисрпски позив на рушење Дејтона, пипа пулс народа на издају
Након турнеје по Израелу, гдје се не зна кога је представљао, Узурпатор је по повратку у Бањалуку одржао нову срамну и скандалозну конференцију за новинаре на којој се похвалио подршком Јевреја и Израела, те позвао на рушење Дејтона, што је изразито непријатељски и антисрпски порез. Израел је признао независност Косова, редовно шаље авионе и војнике у Книн и Загреб да скупа са Хрватском војском прослављају „Олују“ и прогон Срба, што је најбољи показатељ колико су „пријатељи“ српског народа, Србије и Републике Српске а слушати њихове инструкције и савјете, водити исламофобну политику сукоба са муслиманима и Бошњацима, нападати Палестинце и подржавати бомбардовање Газе распакивања Дејтона може само онај који Србима не жели добро.

У ком својству Узурпатор иступа у јавности и позива на рушење Дејтона, кад по пресуди Суда БиХ не смије да се бави политиком? Јасно је да он пипа пулс народа, да види реакцију, да ли ће бити снажнијег отпора издаји, што представља распакивање Дејтона, јер би Срби и Република Српска били највећи губитници, изгубили надлежности а једино би користи могли имати Хрвати и добити трећи хрватски ентитет у БиХ, а јасно је да се тајном нагодбом са Американцима и западњацима обавезао да ће распаковати Српску и Дејтон, починити акт велеиздаје.

Детаљнији осврт у видео прилогу…
Небојша Вукановић


