Боље да је Саво кум него …- режисер из Лакташа реаговао на дуел..
Управо гостујем уживо у програму Алтернативне телевизије, гдје се анализира договорени дуел Драшка Станивуковића и Сава Минића, коју је режирао и организовао режисер из Лакташа, а који има за циљ да мало поправи потпуно нарушени опозициони рејтинг Станивуковића, а емисију можете пратити уживо у програму АТВ.

На свом „твитер“ налогу огласио се Милорад Додик, занимљивим твитом „Боље да је Саво кум него да је педер“, којим је кратко прокоментарисао дуел Минића и Станивуковића у Кући Милановића…


