Sastanak Povjereništva Liste za pravdu i red na Starčevici
Sinoć je u Banjaluci, u prostorijama Mjesne zajednice na Starčevici, održan još jedan u nizu radnih sastanaka Liste za pravdu i red u Izbornoj jedinici 3, nakon sastanaka u Mrkonjić Gradu i Šipovu. Razgovaralo se o predizbornim aktivnostima, novim izbornim tehnologijama, trenutnoj političkoj situaciji u Republici Srpskoj i problemima sa kojima se susreće Banjaluka, od zagađenog vazduha, problema sa vodosnabdijevanjem, uništavanja obala Vrbasa pa sve do izmjena Regulacionih planova.

Naredni sastanci su planirani u Ribniku, Čelincu i preostalim opštinama ove izborne jedinice. Povjereništvo Izborne jedinice 3 aktivno radi na pripremama za predstojeće izbore.
Povjereništvo Za pravdu i red Banjaluka


