×

POLICIJA da reaguje – osude napada Suvare na Ivana Begića

Nakon što je danima obilazio moju kuću i stan u Trebinju, te sjedište i prostorije Liste za pravdu u red u Trebinju po nalogu Luke Petrovića, snimao priloge sa ciljem da nas diskredituje i isprovocira relacije, perjanica režina za prljave poslove Goran Suvara danas je u Banjaluci fizički napao Ivana Begića, bivšeg odbornika PDP-a i vlasnika TOK televizije.

Slučaj je Begić prijavio policiji i sada se čeka njena i reakcija Tužilaštva. Suvara je, po navodima Begića iz Prijave Policiji Republike Srpske, prvo pozvonio na vrata a potom napao Begića, nanio mu lakše tjelesne povrede i ušao u dvorište Begićeve firme, a dio incidenta zabilježen je kamerama video nadzora.

Režim je pao na najniže grane, kada im je Suvara postao udarna pesnica i poslednja linija odbrane. Sutra objavljujem detalje kako su Luka Petrović i Đorđe Bjelaković, Lukin šotrčko i direktor Herceg televizije, angažovali Suvaru, doveli u Trebinje i platili da odrađuje najprljavije poslove za njih.

 

Nebojša Vukanović