Небојша Милишић: због кампање и избора кулуче раднике и недељом по врелом дану
Данас је у Требињу био један од најтоплијих дана у овој години, а иако је недеља и нерадни, на фамозном мосту који се гради поред бране у Горици били су радници. Невјероватно је да се и недељом радници тјерају да раде по сунцу, иако радови касне а и све да се мост заврши не би било никаквог ефекта, јер води у брдо, нема ни метра приступних путева, али све је подређено манипулацијама и кампањи.

Радови на мосту почели су „на врат на нос“ управо у кампањи пред локалне изборе 2020. године и по плану и најавама давно су требали бити завршени, а сада власт у паници од дебакла и казне народа, покушава да споји мост, спреми церемонију некаквог отварања у финишу кампање како би добили неки глас, ал све им је узалуд и касно.

Наш Нешо Милишић, одборник Клуба за правду и ред у Скупштини града Требиња, данас је обишао мост, снимио радике који раде недељом и направио видео прилог који можете погледати у наставку.
Небојша Вукановић


