Кадије очекивано потврдиле легалност крађе, корумпирани ЦИК пробио своје рокове
Одлука Апелационог одјењења Суда БиХ да одбаци све Жалбе опозиције је очекивана, то сам и најавио јер је већина кадија, част часним изузецима, судијама и тужиоцима који нису слуге корумпираних политичара и покушавају часно да суде и раде свој посао, само дугме у рукама моћника и политичара који извршавају наредбе које им долазе из центара моћи који су их поставили.

Корумпиране марионете и полтрони из Централног изборног картела, или Центра за изборне крађе званог ЦИК БиХ, данас од 13 часова имају сједницу на којој ће, након мјесец дана, прогласити „резултате“ Општих избора, иако јавност ни послије мјесец дана не зна колико је гласова добила Јелена Тривић а колико Милорад Додик, да ли је „разлика“ 16 000, колико рече Суад Арнаутовић, или 27 000, колико стоји на сајту ЦИК-а БиХ, или 30 000 колико је било прије контролног бројања. Гдје су нестале 63 вреће са листићима, 28 Записника, колико је украдено гласова преправљањем записника, можда се некад сазна..

Кључна је ствар што ЦИК БИХ не само да грубо гази Изборни и друге законе, већ и своје одлуке. Тако је ЦИК БИХ раније донио Одлуку да ће се резултати Општих избора објавити најкасније до 1.11.2022. године, али то није урађено, што би, поред свих крађа, у уређеним земљама било довољно за понављање избора.

Правда је спора али достижна, и надам се да ће продане душе из ЦИК-а БиХџ правосуђа и других заробљених институција некада одговарати због издаје државе и народа.
Небојша Вукановић


