Градаке дрвосјече исјекле и дрворед у центру града
Челници града Требиња, прије свега Лаки Лучијано Петровић и његов кум мр Мико др Ћурић, изгледа да су одлучили да исјеку и униште сво зеленило у граду Требињу. Прво су се окомили на Градски парк, који је системски разорен и исјечен током тзв „реконструкције“, а потом су прешли на градске дрвореде.





Лудилу нема краја. Прије мјесец дана одсјечено је и велико старо стабло на паркингу иза сједишта Градске администрације и кафића „Булс“. Нико нема одговор на питање зашто су се Мико и Лука посвађали са зеленилом, шта им је дрво криво, и какав је мотив неодговормим лудацима да униште сво зеленило у граду, и зашто сјеку све пред собом!?
Питање је зашто грађани, али прије свега НВО и еколози ћуте, и зашто нијемо посматрају уништавање парка и градског зеленила!?
Небојша Вукановић


