Drske prijetnje i poziv Dodikovog pilota i direktora Helikopterskog servisa RS Bobana Kusturića
Juče u popodnevnim časovima dobio sam poziv sa nepoznatog broja telefona, a posle par sekundi shvatio sam i prepoznao glas Bobana Kusturića, dugogodišnjeg ličnog Dodikovog pilota i direktora Helikopterskog servisa Republike Srpske. Bio je jako drzak, ohol i bahat, odmah počeo da me vrijeđa i prijeti, čak i psuje pokojnu majku, što je neoprostivo, uz prijetnje da će me naći u Trebinju kad slepi i je… mi mater.


Slučaj sam danas prijavio policiji, mada sumnjam da će bilo šta preduzeti, kao i do sada u bezbroj sličnih navrata. Kusturić je nezadovoljan jer sam snimio i objavio video prilog o desantu vladinih helikoptera u Trebinje uoči centralnog skupa Siniše Karana i SNSD-a, tvrdeći da nije vozio Dodika, Karana, Budimira već trudnicu u Banjaluku. Možda i jesu prevezli trudnicu u Banjaluku, to im je posao, kao i vozačima Hitne pomoći, ali nije Dodik da svitom dojahao u Trebinju na konju, i ne bi policijsko vozilo i Žandarmerija čuvali helikopter do ponoći već bi odmah sa pacinentom odletili u Banjaluku.

Nazvati na telefon narodnog poslanika i lidera parlamentarne stranke, psovati ga, prijetiti i vrijeđati, je nedopustivo svugdje osim u privatnim banana državicama i privatnim feudima, a onaj ko bi se drznuo da uradi nešto slično u trenutku bi bio smijenjen, kažnjen i procesuiran, javno razapet, a kod nas će Kusturić biti vjerovatno nagrađen od Šefa i dobiti još neku funkciju za članove porodice, kao što je već postavio bivšu suprugu za direktora RTRS-a i brata za dirketora Fonda zdravstvenog osiguranja Republike Srpske.

Na koliko bio veliki pritisak sa svih strana mora se izdržati i boriti dok se ne oslobodimo zla i terora, a pravda će biti osveta. Detaljniji osvrt u video prilogu…
Podsjećanje na video prilog o desantu vladinih helikoptera na Trebinje iz koga se jasno vidi policijsko vozilo i džipovi koji su došli po moćnike a nigdje nema bolničkog vozila.
Nebojša Vukanović
Možda je


