Nova užasna tragedija na Cetinju. U pucnjavi u mjestu Bajice, na periferiji Cetinja, ubijeno sedam osoba. Navodno nakon svađe u kafani, Aleksandar Martinović otišao je po oružje i ubio sedam osoba, nakon čega se dao u bjekstvo. Više detalja u tekstu portala Radio televizije Crne Gore.
Pucnjava na Cetinju, sedam mrtvih, osumnjičeni u bjekstvu
Nekoliko osoba je stradalo danas u pucnjavi u jednom ugostiteljskom objektu na Cetinju. Naoružani napadač je u bjekstvu. Iz Uprave policije apeluju na građane da ostanu prisebni i da ne napuštaju objekte stanovanja. Između ostalih, stradali su: MV, RM, BM Portal RTCG saznaje da ima najmanje sedam mrvih. Ranjeno je i lice sa inicijalima AM Kako prenosi Cetinjski list, nakon krvavog obračuna u kafani, napadač je ubio i dva maloljetna lica.
„Danas u poslijepodnevnim satima u mjestu Bajice u jednom ugostiteljskom objektu lice AM (45) je uz upotrebu vatrenog oružja lišio života nekoliko lica. Naoružan je napustio objekat i dao se u bjelstvo“, kaže se u saopštenju UP. Kako saznajemo radi se o Acu Martinoviću.
Ranjena lica prebačena su u KCCG
Apeluju na građane Cetinja da ostanu prisebni i da ostanu u svojim objektima stanovanja, dok su sve raspoložive jedinice policije na terenu i preduzimaju aktivnosti iz svoje nadležnosti u cilju stavljanja situacije pod kontrolu i procesuiranja izvršioca.
„Obavještavamo javnost da je riječ o situacionom događaju, koji nije posljedica obračuna visokorizičnih organizovanih kriminalnih grupa. U cilju rješavanja ove krizne situacije na terenu su upućene specijalne jedinice policije“, kaže se u saopštenju UP.