Gostovanje na Informeru kao priprema za Zadrugu i Farmu
Samo neko ko nema ni trunku časti, obraza i morala može sebi dozvoliti da bude gost (Dez) Informera i Dragana J. Vučičevića, biti dio zla koji truje lažima i jezikom mržnje narod i javnost, valjati se sa ološem u baruštuni. Velika je sramota za Republiku Srpsku da se bivši predsjednik Republike valja u blatu Informera sa nekakvim „Kolegijumom“ Dragana J. Vučičevića, a ponovo sam mu bio tema, jer me je očito i Beograd okarakterisao kao veliki problem.
Suvišno ga je analizarati i komentarisati, sve je odavno rečeno, ali mi je bio zanimljiv odgovor na pitanje o Drašku Stanivukoviću, jer je Dodik bio oprezan šta će reći, birao je riječi, nije ga napadao, a svakom je jasno kakvi su motivi, zašto na mene bljuje vatru, prijeti i vrijeđa na svakon koraku dok je drugačija retorika kada se govori o lideru PDP-a i gradonačelniku Banjaluke..
Skupa sa Dodikom u studiju je bio i Milan Knežević, takmičili su se ko će više da se dodvori predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću, a na kraju se i zapjevalo uz harmoniku, kao i u svakom pravom rijalitiju. Stiče se utisak da bi Dodik, željan pažnje i javnosti, po odlasku u penziju mogao ući u Zadrugu i Farmu, da ciljem da očuva rejting dok mu ne prođe zabrana šestogodišnjeg bavljenja politikom.

Nadamo se da će sramoćenje Republike Srpske i srpskog naroda neprimjerenim ponašanjem, istupima i gostovanjem uskoro prestati, a uz nastavku pogledajte video prilog i cijeli gostovanje Dodika kod Dragana J. Vučičevića. ..
Nebojša Vukanović
Da

